Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50

Forum dotyczące skuterów marki ROMET (MODELE 787 I RXL)
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wymiana cylindra

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
pempek




Liczba postów : 3
Join date : 23/04/2008
Age : 50

Wymiana cylindra Empty
PisanieTemat: Wymiana cylindra   Wymiana cylindra Icon_minitimePią Kwi 25, 2008 10:42 am

Czy ktoś coś wie na temat wymiany cylindra np na 65cm ?????
Warto ?
Powrót do góry Go down
miekisz1




Liczba postów : 42
Join date : 23/01/2008
Age : 38
Skąd : Kraków

Wymiana cylindra Empty
PisanieTemat: ODP   Wymiana cylindra Icon_minitimeNie Kwi 27, 2008 6:07 pm

Właśnie się zastanawiam nad takim cylinderkiem ale już sam nie wiem czy nie lepiej NARAKU 80ccm (REALNIE 73ccm). Z tego co się dowiadywałem to spalanie wzrośnie o max 1l/100km. A części powinny wytrzymać chociaż niektórzy piszą że mówią że może być problem z łożyskami wału.
Powrót do góry Go down
http://www.r787.tk
squater92




Liczba postów : 45
Join date : 08/02/2008

Wymiana cylindra Empty
PisanieTemat: Re: Wymiana cylindra   Wymiana cylindra Icon_minitimePon Maj 05, 2008 6:39 pm

pempek napisał:
Czy ktoś coś wie na temat wymiany cylindra np na 65cm ?????
Warto ?
nie opłaca się wymieniać na taki mały cylek to jest 4t i nie będzie widocznej poprawy osiągów ja kupiłem 80ccm i nie podniosło zabardzo bo seryjny 2t mnie brał. Nie polecam tuningować 4t!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
miekisz1




Liczba postów : 42
Join date : 23/01/2008
Age : 38
Skąd : Kraków

Wymiana cylindra Empty
PisanieTemat: odp   Wymiana cylindra Icon_minitimePią Maj 30, 2008 5:17 pm

Nie podniosło Ci tak bardzo osiągów bo miałeś oryginalny gaźnik, a podobno to sporo robi jak się wymieni gaźnik przy tym cylku. Ale narazie pisze to co przeczytałem więc nie daje głowy uciąć. W następnym tygodniu odbieram skuter z wymienionym cylkiem na 80ccm i sportowym gaźnikiem NARAKU oraz sportowym filtrem powietrza. Na dotarcie rolki 7gram. Jak pojeżdże to opisze ile to dało
Powrót do góry Go down
http://www.r787.tk
Sponsored content





Wymiana cylindra Empty
PisanieTemat: Re: Wymiana cylindra   Wymiana cylindra Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wymiana cylindra
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50 :: Tuning :: Tuning mechaniczny (silnik 4T)-
Skocz do: