Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50

Forum dotyczące skuterów marki ROMET (MODELE 787 I RXL)
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 PIERWSZE WRAŻENIE

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin



Liczba postów : 20
Join date : 23/01/2008

PIERWSZE WRAŻENIE Empty
PisanieTemat: PIERWSZE WRAŻENIE   PIERWSZE WRAŻENIE Icon_minitimeSob Sty 26, 2008 6:39 pm

WSZYSTKIE PODZESPOŁY SKUTERA BĘDĄ OCENIANE W SKALI OD 0 D0 10 PKT


Gdy pierwszy raz widzimy Rometa 787 wydaje się nam dosyć duży i komfortowy. Rzuca się woczy duża kanapa i duży kufer w kolorze nadwozia. Sportowy charakter nadają mu przednie lampy. To wszystko sprawia że skuter może się podobać (szczególnie młodszym nabywcom). Na pierwszy rzut oka plastiki wydają się dobrze spasowane. Z tyłu zamontowana duża lampa z wbudowanymi kierunkowskazami.

Czas przyjrzeć się bliżej modelowi 787. Gdy podchodzimy bliżej skuter zaczyna trochę tracić w naszych oczach. Niestety przy przednim schowku widać CHIŃSKIE wykonanie. Schowek jest zrobiony z kiepskiej jakości plastików i otworzenie go bez kluczy nie stanowi żadnego problemu. Podczas korzystania ze schowka należy uważać by nie wyrwać plastiku w który wchodzi zamek. Kufer wykonany z bardzo delikatnego plastiku co nie wrózy najlepiej. Otwierając schowek pod siedzeniem mam wrażenie jakby za chwile miałby się urwać (mam nadzieje że to tylko wrażenie). Skuter jednak zyskuje gdy spojrzymy na zegary które są czytelne. Centralnie umieszczony wskaźnik paliwa. Po lewej prędkościomierz , a po prawej obrotomierz co należy do żadkości w Chińskich skuterach

Podsumowując: Wygląd bardzo mi się podoba i oceniam go na 8pkt
Wykonanie już troszkę gorzej raczej średnio z oceną 5pkt
Powrót do góry Go down
http://romet787.heavenforum.com
 
PIERWSZE WRAŻENIE
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pierwsze 300 km

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50 :: Wszystko o Romet 787 :: TEST Rometa 787 wersja 4T-
Skocz do: