Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50

Forum dotyczące skuterów marki ROMET (MODELE 787 I RXL)
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 tuning w moim 4t

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
ooobbbiii@interia.pl




Liczba postów : 2
Join date : 21/07/2008

tuning w moim 4t Empty
PisanieTemat: tuning w moim 4t   tuning w moim 4t Icon_minitimeWto Sie 12, 2008 9:42 pm

ja w swoim wymieniłem wario na naraku i sprzegło na top racing,owszem przyspieszenie znacznie wzrosło i nareszcie dobrze idzie pod górę ale v-max to 55km/h ostatnio wymieniłem filtr na stożkowy i poza ciekawym basowym brzmieniem nic to nie dało...teraz myśle wymienić mu jeszcze sprężynki w sprzęgle na zielone są twartsze,może wtedy...ogólnie na skuterek nie narzekam,jeszcze mnie nie zawiódł,a już przwie 5tys na liczniku
Powrót do góry Go down
sceptyk 787




Liczba postów : 7
Join date : 04/10/2008
Age : 31
Skąd : Śrem

tuning w moim 4t Empty
PisanieTemat: sprężynka   tuning w moim 4t Icon_minitimeSob Paź 04, 2008 4:56 pm

Jeśli chcesz mieć turbo przyspieszenie to wyciągnij 1 lub dwie rolki przy sprzęgle, ale będziesz miał słabe v-max.
A poza tym sprężynka na iglicy w gaźniku.....
Powrót do góry Go down
squater92




Liczba postów : 45
Join date : 08/02/2008

tuning w moim 4t Empty
PisanieTemat: Re: tuning w moim 4t   tuning w moim 4t Icon_minitimeNie Paź 05, 2008 3:26 pm

sceptyk 787 napisał:
Jeśli chcesz mieć turbo przyspieszenie to wyciągnij 1 lub dwie rolki przy sprzęgle, ale będziesz miał słabe v-max.
A poza tym sprężynka na iglicy w gaźniku.....

Co Ty człowieku piszesz??!!
Sam sobie wyciągnij 2 rolki i zobaczymy kiedy Ci się talerz waria skrzywi! Takich rzeczy się nie robi jak już to załóż lekkie rolki ale wszystkie. A jak chcesz turbo to sprzedaj go i kup Roxa albo Speeda 2.
Powrót do góry Go down
sceptyk 787




Liczba postów : 7
Join date : 04/10/2008
Age : 31
Skąd : Śrem

tuning w moim 4t Empty
PisanieTemat: aaa   tuning w moim 4t Icon_minitimePon Paź 06, 2008 7:52 pm

Kumpel mi mówił że jest to możliwe ale nie próbowaliśmy.
Powrót do góry Go down
squater92




Liczba postów : 45
Join date : 08/02/2008

tuning w moim 4t Empty
PisanieTemat: Re: tuning w moim 4t   tuning w moim 4t Icon_minitimeWto Paź 07, 2008 7:04 pm

sceptyk 787 napisał:
Kumpel mi mówił że jest to możliwe ale nie próbowaliśmy.

Kumpel kumplowi kumpel mi znam to. Jak nie szkoda Ci skutera to spróbuj ale nawet jak byś logicznie pomyślał [ Po co ktoś dał tam 6 rolek a nie 3] na a po to aby siła się rozkładała przez co zmniejsza się ryzyko uszkodzenia wariatora oraz zwiększa się jego trwałość.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





tuning w moim 4t Empty
PisanieTemat: Re: tuning w moim 4t   tuning w moim 4t Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
tuning w moim 4t
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tuning w moim Romeciku
» Jaki macie tuning w swoich skuterkach?
» tuning/sprawowanie/v-max i wgl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50 :: Blokady :: Odblokowanie Rometa (silnik 4T)-
Skocz do: