Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50

Forum dotyczące skuterów marki ROMET (MODELE 787 I RXL)
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 śrubka z gaźnika romet 787 t4, jaki blokady, jak to zrobić?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
radek




Liczba postów : 1
Join date : 22/05/2009

śrubka z gaźnika romet 787 t4, jaki blokady, jak to zrobić? Empty
PisanieTemat: śrubka z gaźnika romet 787 t4, jaki blokady, jak to zrobić?   śrubka z gaźnika romet 787 t4, jaki blokady, jak to zrobić? Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 11:07 am

mam rometa 787 t4 i chce szybciej na nim jechać, teraz jedzie okolo 70km/h oczywiscie na prostej. Jakie blokady są zastosowane w tym modelu, oraz czy może mi ktoś jasno wytłumaczyć jak porawić osiagi? poniżej dodam zdjęcie gaźnika, którą śrubke trzeba odkręcic? może znacie jeszcze inne blokady możecie mi szczególowo opisać proces odblokowania? pozdrawiam i dziękuje za pomoc śrubka z gaźnika romet 787 t4, jaki blokady, jak to zrobić? Gaznik
Powrót do góry Go down
aux123




Liczba postów : 2
Join date : 13/08/2010

śrubka z gaźnika romet 787 t4, jaki blokady, jak to zrobić? Empty
PisanieTemat: Elo   śrubka z gaźnika romet 787 t4, jaki blokady, jak to zrobić? Icon_minitimePią Sie 13, 2010 10:49 am

Blokady:
Jest gdziesz na tumiku
W gaźniku więcej gazu mozesz
i jeszcze są jakies
Powrót do góry Go down
 
śrubka z gaźnika romet 787 t4, jaki blokady, jak to zrobić?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Blokady Romet 787 4t
» Bezpiecznik (Romet RXL 50)
» Blokady w Romecie 787(2T) i ich zdejmowanie.
» romet router grande
» Romet Rxl 50 4t

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50 :: Blokady :: Odblokowanie Rometa (silnik 4T)-
Skocz do: