Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50

Forum dotyczące skuterów marki ROMET (MODELE 787 I RXL)
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pomysły na optyka

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
wolf46

wolf46


Liczba postów : 27
Join date : 21/02/2008

Pomysły na optyka Empty
PisanieTemat: Pomysły na optyka   Pomysły na optyka Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 1:06 am

Chciałbym się dowiedzieć czy macie jakieś ciekawe pomysły na tuning optyczny jeśli macie jakieś pomysły piszcie,sam nie robiłem jeszcze nic ale zastanawiam się nad tym więc może ma ktoś jakieś ciekawe propozycje..
Powrót do góry Go down
miekisz1




Liczba postów : 42
Join date : 23/01/2008
Age : 38
Skąd : Kraków

Pomysły na optyka Empty
PisanieTemat: PROPOZYCJA   Pomysły na optyka Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 7:28 pm

Może zainstaluj jakieś podświetlenie. Do czerwonego skutera świetnie pasowałoby czerwone podświetlenie. Proponuje to wykonać na diodach i podłączyć do akumlatora przez dodatkowy bezpiecznik i przełącznik.

Takie podświetlenie jest lepsze od neonów ponieważ pobiera znacznie mniej prądu co za tym idzie nie wyczerpuje tak bardzo akumlatora.

Jeżeli chciałbyś coś takiego zrobić to mogę Ci pomóc ponieważ zajmuje się elektroniką.


Obecnie zastanawiam się nad elektronicznym zabezpieczeniem z powiadamianiem na pilota
Powrót do góry Go down
http://www.r787.tk
squater92




Liczba postów : 45
Join date : 08/02/2008

Pomysły na optyka Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na optyka   Pomysły na optyka Icon_minitimeSob Mar 01, 2008 11:10 pm

mój pomysł:
- przemalowanie na czarny metalik,
- zmaina lusterek i wydechu,
- pomalowanie osłon przekładni i cylka na srebny metalik,
- filtr stożkowy,
- diodowe migacze i postojówki,
- audio,
- neony,
- obszycie kanapy skurą.
trochę już z tego sam zrobiłem jak będę miał czas to zrobię fotki i dam do działu tuning optyczny
Powrót do góry Go down
sceptyk 787




Liczba postów : 7
Join date : 04/10/2008
Age : 32
Skąd : Śrem

Pomysły na optyka Empty
PisanieTemat: lool   Pomysły na optyka Icon_minitimeSob Paź 04, 2008 5:06 pm

Moim skromnym zdaniem audio w skóterze to lekka przesada... ale neony super sprawa, dobtym i tanim pomysłem jest też pomalowanie wiatraczka. I obowązkem każdego tunera jest zdjęcie wszystkich odblasków!!!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomysły na optyka Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na optyka   Pomysły na optyka Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pomysły na optyka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50 :: Tuning :: Tuning optyczny-
Skocz do: