Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50

Forum dotyczące skuterów marki ROMET (MODELE 787 I RXL)
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pierwsze 300 km

Go down 
AutorWiadomość
wolf46

wolf46


Liczba postów : 27
Join date : 21/02/2008

Pierwsze 300 km Empty
PisanieTemat: Pierwsze 300 km   Pierwsze 300 km Icon_minitimePon Mar 31, 2008 7:08 pm

Odpalam skuter i jestem mile zaskoczony silnik pracuje równo,miarowo co ciekawsze prawie go nie słychać .Obroty utrzymują się w granicach 1,8-2000 powoli dodaję gazu skuterek rusza prowadzi się lekko i od razu reaguje na każde odkręcenie manetki .
Kolejne dni upływają na krótkich wypadach za miasto choć są dosyć męczące ponieważ jazda z prędkością 20-25 km\h to istna męczarnia no ale cóż dobre dotarcie dwu sówa
to podstawa .
Najdłuższy wypad który zrobiłem w trakcie docierania to 70 km z dwoma przystankami bo jak wiadomo nie chciałem ryzykować przegrzania silnika.
Zaczynają się kłopoty... pewnego dnia ruszam jadę pod średnią górkę niestety skuter traci moc i gaśnie i w ogóle nie ma siły...nie wchodzi na obroty Sad ,nie zastanawiając się zbytnio udałem się do serwisu zostawiłem bziuka w celu naprawy.
Odebrałem Rometa po dwóch dniach pan który zajmuje się serwisem wyjaśnił że był problem z gaźnikiem i został on wymieniony wyregulowany i wszystko jest OK.
No i w końcu udało mi się nakręcić te trzysta kilometrów przyszedł więc czas na pierwszy przegląd pojechałem do serwisu.Odebrałem skuter na drugi dzień co mnie zaskoczyło - nie płaciłem za przegląd .
Powrót do góry Go down
 
Pierwsze 300 km
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50 :: Wszystko o Romet 787 :: TEST Rometa 787 wersja 2T-
Skocz do: