Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50

Forum dotyczące skuterów marki ROMET (MODELE 787 I RXL)
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pierwsza poważna awaria

Go down 
AutorWiadomość
wolf46

wolf46


Liczba postów : 27
Join date : 21/02/2008

Pierwsza poważna awaria Empty
PisanieTemat: Pierwsza poważna awaria   Pierwsza poważna awaria Icon_minitimePon Mar 31, 2008 7:25 pm

Niestety pierwsza poważna awaria,wracałem do domu skuter zgasł nie wiedzieć czemu Crying or Very sad
Chciałem odpalić niestety okazało się że starter jest zablokowany jak by go coś trzymało...
Po odkręceniu pokrywy zdjąłem wariator i ostrożnie powoli to w jedną to w drugą stronę kręciłem wałem aż do momentu gdy poruszał się już z normalnym oporem.
Niestety po złożeniu wszystkiego i odpaleniu silnika usłyszałem dziwny dźwięk jak by ocieranie metalu. Postanowiłem oddać skuter do serwisu podejrzewam że poszły łożyska ale nie jestem pewien jak odbiorę z naprawy napiszę więcej...

Dzwoniłem do serwisu i moje podejrzenia były słuszne silnik w częściach wymiana łożysk wału i dodatkowo tłok i pierścienie bo niby że podtarty Evil or Very Mad eh... i znowu czeka docieranie
Powrót do góry Go down
 
Pierwsza poważna awaria
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Awaria hamulca tarczowego tylnego
» Pierwsza jazda

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50 :: Serwis :: Usterki (silnik 2T)-
Skocz do: