Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50

Forum dotyczące skuterów marki ROMET (MODELE 787 I RXL)
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Chyba blokada na module

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
miekisz1




Liczba postów : 42
Join date : 23/01/2008
Age : 38
Skąd : Kraków

Chyba blokada na module Empty
PisanieTemat: Chyba blokada na module   Chyba blokada na module Icon_minitimeCzw Sty 24, 2008 12:35 am

Mój Romet 787 trudem rozpędza się do 45km/h mimo że ma zdjętą blokadę z gaźnika. Jednak gdy go postawie na podnóżkach to kręci obroty ponad 10tys. Napiszcie co zrobić? Czy musze wymienić moduł?
Jeśli tak to gdzie go kupić i jaki?
Powrót do góry Go down
http://www.r787.tk
wolf46

wolf46


Liczba postów : 27
Join date : 21/02/2008

Chyba blokada na module Empty
PisanieTemat: Re: Chyba blokada na module   Chyba blokada na module Icon_minitimeWto Lut 26, 2008 5:57 pm

Skoro jak napisałeś
Cytat :
na podnóżkach to kręci obroty ponad 10tys.
masz takie obroty to moduł nie jest zablokowany,poszukaj dokładnie czy masz zdjęte blokady na wariatorze i w innych miejscach sprawdź dysze w gaźniku i nasuwa się pytanie jak go docierałeś bo może tu jest przyczyna Twojego problemu.
Powrót do góry Go down
miekisz1




Liczba postów : 42
Join date : 23/01/2008
Age : 38
Skąd : Kraków

Chyba blokada na module Empty
PisanieTemat: odp   Chyba blokada na module Icon_minitimeSro Lut 27, 2008 12:46 am

W sumie to jeszcze go docieram ale co jakiś czas daje mu maxa. Ale ten max jest kiepściutki. Zauważyłem że jak dodaje mniej gazu to szybciej jedzie niż jak odkręce więcej manetke. Zauważyłem również że ta rurka od filtra powietrza do gaźnika jest trochę zagięta. Może to jest przyczyną?
Powrót do góry Go down
http://www.r787.tk
wolf46

wolf46


Liczba postów : 27
Join date : 21/02/2008

Chyba blokada na module Empty
PisanieTemat: Re: Chyba blokada na module   Chyba blokada na module Icon_minitimeSro Lut 27, 2008 1:45 am

Rura od filtra powietrza chyba we wszystkich Rometach jest tak zagięta nie powinno tak być ale niestety to wina producenta po prostu złe wyprofilowanie lub oszczędność materiału,ale to raczej nie ma wpływu na tak słabe osiągi.Niestety nie wiem co mogę Ci doradzić skoro jesteś jeszcze na dotarciu to nawet wskazane jest od czasu do czasu dać mu w palnik.
Moim zdaniem problem leży po stronie gaźnika proponuję udać się do serwisu i opisać problem powinni to sprawdzić i albo wyregulują albo powinni wymienić Ci gaźnik ostatecznie masz gwarancję.
Powrót do góry Go down
squater92




Liczba postów : 45
Join date : 08/02/2008

Chyba blokada na module Empty
PisanieTemat: Re: Chyba blokada na module   Chyba blokada na module Icon_minitimePon Mar 03, 2008 4:49 pm

To nie gaźnik!!! To poprostu są blokady, wystarczy ściągnąć po docieraniu i już. Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Chyba blokada na module Empty
PisanieTemat: Re: Chyba blokada na module   Chyba blokada na module Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Chyba blokada na module
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50 :: Blokady :: Odblokowanie Rometa (silnik 4T)-
Skocz do: