Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50

Forum dotyczące skuterów marki ROMET (MODELE 787 I RXL)
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rodzaje zabezpieczeń.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
squater92




Liczba postów : 45
Join date : 08/02/2008

Rodzaje zabezpieczeń. Empty
PisanieTemat: Rodzaje zabezpieczeń.   Rodzaje zabezpieczeń. Icon_minitimeWto Paź 07, 2008 7:08 pm

W tym temacie możecie pisać wszystkie znane Wam zabezpieczenia przed kradzieżą.

To ja zacznę:
- linka boa,
- blokada przedniego lub tylnego koła zakładana na tarczę,
- alarm,
- blokada kierownicy,
- hmm i zapomniałem więcej.
Powrót do góry Go down
darecki19801




Liczba postów : 1
Join date : 13/08/2013

Rodzaje zabezpieczeń. Empty
PisanieTemat: Re: Rodzaje zabezpieczeń.   Rodzaje zabezpieczeń. Icon_minitimeSro Sie 14, 2013 12:02 am

Wiem że nie odgrzebuje się starych postów ale myślę że mi wybaczycie. Jestem świerzakiem w kwesti skuterów. Niekiedy sprytną formą zabezpieczenia naszego skucia przed nieautoryzowanym uruchomieniem jest zdjęcie "fajki" ze świecy zapłonowej o ile mamy do niej dostęp :lol!:W romku 787 2T jest to jak najbardziej możliwe, wystarczy się dobrze schylić. Tak ostatnio podziękowałem swojemu nieznośnemu sąsiadowi który trzyma skucia w piwnicy i codziennie o 06:15 rano kładzie deski na schodach i na odpalonym silniku wyprowadza skucia przed blok aby pojechać do pracy. Na szczęście mój Romuś stoi sobie spokojnie pod blokiem i nikomu nie przeszkadza Very Happy
Powrót do góry Go down
 
Rodzaje zabezpieczeń.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50 :: Ogólnie :: ZABEZPICZENIA NASZYCH SKUTERÓW PRZED KRADZIEŻĄ-
Skocz do: