Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50

Forum dotyczące skuterów marki ROMET (MODELE 787 I RXL)
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lampy przednie

Go down 
AutorWiadomość
tomash90




Liczba postów : 1
Join date : 10/04/2009

Lampy przednie Empty
PisanieTemat: Lampy przednie   Lampy przednie Icon_minitimePon Kwi 13, 2009 11:13 am

Witam, kilka dni temu kupiłem Rometa 787, można powiedzieć "okazyjnie". Jest kilka niedociągnięć.
Mianowicie, światła pozycyjne i podświetlenie zegarów są ok ( 1.pozycja przełącznika)
natomiast światła mijania niestety nie świecą wogóle, po ustawieniu przełącznika w tej pozycji nie podświetlają się nawet zegary, okazało się że na kostce świateł mijania nie ma wogóle prądu, podłączyłem więc światła mijania razem z pozycyjnymi(tymczasowo żeby przez okres świąt pojeździć w nocy, bo wiadomo że serwisy są zamknięte), jednak można było się domyśleć że przy takiej jeździe szybko rozładuje się akumulator.. więc wróciłem do poprzedniego podłączenia czyli pozycyjne ok, mijania nie ma. Zresztą widać że poprzedni właściciel też miał z tym problem i też tam grzebał..
Czy ktoś może mi w jakiś sposób pomóc? Dodam, że chciałbym zrobić to jak najszybciej, i najlepiej samemu, gdyż nie chcę zostawiać skutera w serwisie (chyba że to będzie jedyne wyjście) bo jest mi potrzebny do codziennego dojazdu do szkoły.
Powrót do góry Go down
 
Lampy przednie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50 :: Serwis :: Awarie elektroniki-
Skocz do: