Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50

Forum dotyczące skuterów marki ROMET (MODELE 787 I RXL)
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 tuning/sprawowanie/v-max i wgl

Go down 
AutorWiadomość
didson15




Liczba postów : 1
Join date : 27/06/2013

tuning/sprawowanie/v-max i wgl Empty
PisanieTemat: tuning/sprawowanie/v-max i wgl   tuning/sprawowanie/v-max i wgl Icon_minitimeCzw Cze 27, 2013 4:40 pm

Witam. Mam rometa 787 4t z 2007 roku oraz 17.300tys. przebiegu gaźnik dosyć często się psuł raz były regenerowane zawory, plastiki całkowita porażka popękały i wgl, alaram zdjęty, lusterka urwały się na spawie, jego v-max na seryjnym przy rolkach 4,5 gram na prostej drodze bez wiatru 85 licznikowe >> z tego byłem bardzo zadowolony, lecz przyspieszenie do dupy kuzyn miał coliberka bez problemu mnie wyprzedzał, ale na v-max nie miał żadnych szans ogólnie ten skuter przy rolkach 4,5g jest znakomity na v-max, palił 3l/100km przy przebiegu 16tys. gaźnik nieustannie się psuję 16.300 założyłem 86cc (tłok 50mm) i tylko zmieniłem dysze na 90 skuter ma znakomite przyspieszenie v-max 90 licznikowe przy oszędnej jeździe pali 2,8 przy nie zdrowym umyśle 4l/100 jedyną wadą tego silnika jest gaźnik który nieustannie się psuję. Przeczytałem parę tematów i nie wierze że ROMET 787 przy zdjętych blokadach osiąga 60km/h to jest po prostu śmieszne, albo nie wiecie gdzie macie blokadę albo mechanik to pedał tak po 200km gaźnik się zepsuł to jak ty człowieku jeździsz xxxxx mi skuter zaczął się psuć dopiero po 3000km, pewnie przez to zjebane docieranie skuter dociera się na każdych obrotach i czasami można docisnąć, ale w znikomym czasie!
nigdy nie dociera się 20 na godzinę albo 30 to jest zamulanie silnika i nie patrzcie na obrotomierz bo chuj zajebany oszukuję mi dochodzi do 11 tys. a maxymalne obroty tłoka to 9000 tys. jakie osiągnie bez wymiany modułów cewek czy inne rzeczy które zaliczają się do typu ekstremalnych tuningów
Powrót do góry Go down
 
tuning/sprawowanie/v-max i wgl
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tuning w moim Romeciku
» Jaki macie tuning w swoich skuterkach?
» tuning w moim 4t

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50 :: Tuning :: Tuning mechaniczny (silnik 4T)-
Skocz do: