Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50
Czy chcesz zareagować na tę wiadomo¶ć? Zarejestruj się na forum za pomoc± kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50

Forum dotycz±ce skuterów marki ROMET (MODELE 787 I RXL)
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :)

Go down 
2 posters
AutorWiadomo¶ć
wolf46

wolf46


Liczba postów : 27
Join date : 21/02/2008

Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :) Empty
PisanieTemat: Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :)   Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :) Icon_minitimePi± Lut 22, 2008 8:28 pm

Witam planuję zrobić lekki tuning swojego sprzętu (2T) więc planuję zakup i montaż czę¶ci tylko nie wiem czy dobrze to będzie pasować .
Wydech Stage6 Pro Replica
Minarelli
-http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?products_id=2439&osCsid=37d0216c23f7839ed5140acfae3a2889
Sportowy wariator -BGM Supertune-http://skuterdoktor.pl/product_info.php?cPath=8_1185_1191&products_id=4462
Do tego jaki¶ filtr stożkowy,oczywi¶cie dysze ,¶wieca ale jeszcze na razie nie wiem więc postaram się uzupełnić jak co¶ wybiorę.
Niestety nie jestem fachowcem więc je¶li kto¶ może proszę o pomoc i ewentualne wskazówki Smile
Powrót do góry Go down
squater92




Liczba postów : 45
Join date : 08/02/2008

Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :) Empty
PisanieTemat: Re: Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :)   Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :) Icon_minitimePon Lut 25, 2008 4:00 pm

co do wydechu to kolanko do cylka napewno nie będzie pasować trzeba przerobić, a wario powinno pasować. Jak by¶ chciał się o co¶ pytać to moje gg 2101350 powołaj się na to forum.
Powrót do góry Go down
wolf46

wolf46


Liczba postów : 27
Join date : 21/02/2008

Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :) Empty
PisanieTemat: Re: Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :)   Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :) Icon_minitimeSob Mar 01, 2008 12:53 am

Jednak zmieniłem zdanie planuję zakup czę¶ci :
1.Wariator Malossi Multivar Derbi, CPI 16mm
2.Wydech Yasuni Z Minarelli
Do tego dojdzie jeszcze dysza główna ,¶wieca NGK no i na razie tyle jak już będę miał
w/w czę¶ci gdy zamontuję wszystko napiszę jak sprawuje się moja maszynka Smile
Czę¶ci już mam ...niestety skuter stoi w serwisie......
Powrót do góry Go down
wolf46

wolf46


Liczba postów : 27
Join date : 21/02/2008

Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :) Empty
PisanieTemat: Re: Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :)   Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :) Icon_minitimeWto Kwi 22, 2008 4:16 pm

A więc skuter odebrany z serwisu,docierałem tłok i pier¶cienie bo mam nowe trzy dni temu zamontowałem tłumik- Yasuni Z,a wczoraj zmieniłem wariator na- Multivar Malossi.
Jestem zadowolony bo osi±gi wzrosły tak +/- 10 km/h przy¶pieszenie jest znaczne v max w granicach 75-80 km/h tylko że muszę kupić lżejsze rolki i sprzęgło bo to które mam obecnie to kicha straszna Neutral
Pozostaje mi tylko zakup sprzęgła,rolek oraz sprężynek i najważniejsze regulacja .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :) Empty
PisanieTemat: Re: Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :)   Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lekki tuning proszę o podpowiedĽi w temacie :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tuning w moim Romeciku
» Jaki macie tuning w swoich skuterkach?
» tuning w moim 4t
» tuning/sprawowanie/v-max i wgl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Romet 787 i jego odpowiednik Romet RXL50 :: Tuning :: Tuning mechaniczny (silnik 2T)-
Skocz do: